O nas

On Time Ubezpieczenia to Spółka, która przede wszystkim stawia na jakość obsługi Klienta. Współpracujemy z największymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Oferujemy szeroki wachlarz ubezpieczeń osobowych i majątkowych jak również ubezpieczenia na życie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i stosownie do jego potrzeb dobieramy optymalne rozwiązania.

Misja

Motto, które przyświeca nam w pracy to: "Nie sprzedajemy ubezpieczeń. Sprzedajemy usługę polegającą na obsłudze ubezpieczeń".Chcemy, aby nasi klienci byli obsługiwani kompleksowo. Na każdym etapie współpracy, klient może liczyć na naszą pomoc i wsparcie merytoryczne w zakresie zakupionej za naszym pośrednictwem polisy. Naszym celem, jest poczucie klienta, że współpracując z nami, On i jego majątek są skutecznie i terminowo ubezpieczon. Pomaga w tym, bezpośredni kontakt Klienta z jego doradcą, którym zawsze jest ta sama osoba.

Obecnie poszukujemy nowej osoby do współpracy, jeśli uważasz, że masz ciekawe portfolio, napisz do nas na: biuro@24ontime.pl. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.

 

Kariera

Strefa Akcjonariusza

Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

+ 48 788 127 810

biuro@24ontime.pl

 

On Time Ubezpieczenia S.A.

ul. Alojzego Jankowskiego 1

41-710 Ruda Śląska

NIP: 6793089037

KRS: 0000437015

REGON: 122710827